Spartak.TV

liveživé vysielanie

Regionálna športová televízia

Odporúčame

TV PROGRAM

Piatok 8.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Andelský talent (Sebastián Nebyla)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 16.kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.") 

19:30 - Šport7  | PREMIÉRA

19:45 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Fortuna liga 18.kolo: FC Nitra - FC Spartak Trnava

22:30 - III.liga Západ: MFK Topvar Topoľčany - FC Spartak Trnava "jun." 

Sobota 9.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 17.kolo: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.") 

19:30 - Šport7  

19:45 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Fortuna liga 18.kolo: FC Nitra - FC Spartak Trnava

22:30 - III.liga Západ: FC Spartak Trnava "jun." - ŠK Slovan Duslo Šaľa

Nedeľa 10.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Slovnaft cup 2.kolo: TJ Družstevník Jacovce - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.") 

19:30 - Šport7  

19:45 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Slovnaft cup 3.kolo: OŠK Svätý Peter - FC Spartak Trnava

22:30 - III.liga Západ: FC Slovan Galanta - FC Spartak Trnava "jun." 

Pondelok 11.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Slovnaft cup 4.kolo: MŠK Námestovo - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.") 

19:30 - Šport7  

19:45 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Fortuna liga 19.kolo: FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov | PREMIÉRA

22:30 - III.liga Západ: FC DAC 1904 Dunajská Streda "B" - FC Spartak Trnava "jun." 

Utorok 12.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 19.kolo: FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.") 

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

20:30 - Slovnaft cup Osemfinále: FC Spartak Trnava - FK Noves Spišská Nová Ves

22:30 - III.liga Západ: FC Baník Prievidza - FC Spartak Trnava "jun." 

Streda 13.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena Caffe (Ilja Čeredničenko)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava "jun.")

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - III.liga Západ: FK Dubnica nad Váhom - FC Spartak Trnava "jun."

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Červeno-čírni internacionáli (Dalibor Semanko) 

20:00 - Mládež FCST (november) PREMIÉRA

20:30 - Fortuna liga 1.kolo: FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce

22:30 - Fortuna liga 19.kolo: FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov

Štvrtok 14.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Červeno-čírni internacionáli (Dalibor Semanko) 

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

14:45 - Mládež FCST (november) 

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 2.kolo: FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Elektromax Challenge (Ján Vlasko vs.Marko Petrovský)

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro) | PREMIÉRA

20:30 - St. Nicolaus I.liga Hokej: HK Gladiators Trnava - MHK Dubnica nad Váhom | PREMIÉRA

22:30 - III.liga Západ: FC Spartak Trnava "jun." - FK Púchov

Štvrtok 14.12.2017

00:30 - Nočné športové prenosy 

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Elektromax Challenge (Ján Vlasko vs.Marko Petrovský)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

14:45 - Z kabíny (Nestor El Maestro)

15:15 - Highlighty

17:00 - St. Nicolaus I.liga Hokej: HK Gladiators Trnava - MHK Dubnica nad Váhom

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe

20:00 - Z kabíny (Nestor El Maestro)

20:30 - Fortuna liga 19.kolo: 1.FC Tatran Prešov - FC Spartak Trnava 

22:30 - III.liga Západ: TJ Družstevník Veľké Ludince - FC Spartak Trnava "jun."