Spartak.TV

liveživé vysielanie

Regionálna športová televízia

TV PROGRAM

Piatok 21.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 17/18 | 11.kolo: FC Spartak Trnava - FC DAC 1904 Dunajská Streda

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Fortuna liga 18/19 | 8.kolo: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina

22:30 - Mládež FCST (juniorka): FC Spartak Trnava - FC Slovan Galanta

Sobota 22.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 17/18 | 12.kolo: MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Fortuna liga 17/18 | 13.kolo: FC Spartak Trnava - FK Železiarne Podbrezová

22:30 - Fortuna liga 17/18 | 14.kolo: AS Trenčín - FC Spartak Trnava 

Nedeľa 23.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 17/18 | 22.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Fortuna liga 17/18 | 3.kolo nadstavby: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava 

22:30 - Fortuna liga 17/18 | 15.kolo: FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok

Pondelok 24.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 17/18 | 16.kolo: ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Fortuna liga 18/19 | 9.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava | PREMIÉRA

22:30 - Fortuna liga 17/18 | 17.kolo: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina

Utorok 25.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 18/19 | 9.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Mládež FCST (U15): FC Spartak Trnava - AS Trenčín | PREMIÉRA

22:30 - Fortuna liga 17/18 | 18.kolo: FC Nitra - FC Spartak Trnava

Streda 26.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Arena caffé

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Mládež FCST (U15): FC Spartak Trnava - AS Trenčín

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:50 - Červeno-čírni internacionáli (Vladimír Kožuch)

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Fortuna liga 17/18 | 19.kolo: FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov

22:30 - Fortuna liga 18/19 | 9.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

Štvrtok 27.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Červeno-čírni internacionáli (Vladimír Kožuch)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Fortuna liga 18/19 | 9.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

19:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

19:30 - Šport7 

19:50 - Elektromax challenge (Vantruba vs. Križan)

20:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

20:30 - Slovnaft cup 18/19 | 3.kolo: FK Slovan Most pri Bratislave - FC Spartak Trnava | PREMIÉRA

22:30 - Mládež FCST (U15): FC Spartak Trnava - AS Trenčín 

Piatok 28.9.2018

12:30 - Šport7

13:00 - Highlighty

14:00 - Elektromax challenge (Vantruba vs. Križan)

14:20 - Z kabíny (FC Spartak Trnava ženy)

14:45 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

15:15 - Highlighty

17:00 - Slovnaft cup 18/19 | 3.kolo: FK Slovan Most pri Bratislave - FC Spartak Trnava 

19:00 - Z kabíny (Erik Grendel a Martin Chudý)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:50 - Arena caffé

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava) | PREMIÉRA

20:30 - Fortuna liga 18/19 | 9.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

22:30 - Mládež FCST (U15): FC Spartak Trnava - AS Trenčín