Spartak.TV

liveživé vysielanie

Regionálna športová televízia

Odporúčame

TV PROGRAM

Piatok 23.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Andelský talent (Ivan Rehák)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Letná príprava: FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce

19:00 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe (Boris Godál)

20:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

20:30 - Zimná príprava: FC Spartak Trnava - MFK Lokomotíva Zvolen

22:30 - II.liga 16.kolo: MŠK Fomat Martin - FC Spartak Trnava "jun."

Sobota 24.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Arena Caffe (Boris Godál)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - II.liga 16.kolo: FC Spartak Trnava "jun." - AFC Nové Mesto nad Váhom

19:00 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Boris Godál)

20:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

20:30 - Zimná príprava: FC Spartak Trnava - FC Baník Ostrava

22:30 - Letná príprava: FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce

Nedeľa 25.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Arena Caffe (Boris Godál)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - FL 20.kolo: MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Boris Godál)

20:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

20:30 - FL 21.kolo: FC Spartak Trnava - FK Senica

22:30 - II.liga 17.kolo: FC Spartak Trnava "jun." - ŠK Svätý Jur

Pondelok 26.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Arena Caffe (Boris Godál)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - FL 22.kolo: FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Arena caffe (Boris Godál)

20:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

20:30 - FL 23.kolo: ŽP Šport Podbrezová - FC Spartak Trnava

22:30 - II.liga 18.kolo: FK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava "jun." 

Utorok 27.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Arena Caffe (Boris Godál)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - FL 24.kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena caffe (Boris Godál)

20:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

20:30 - FL 25.kolo: MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava

22:30 - II.liga 19.kolo: FC Spartak Trnava "jun." - FC ŠTK 1914 Šamorín

Streda 28.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Arena Caffe (Boris Godál)

14:20 - Spoza lajny (TC Empire Trnava)

14:45 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - FL 26.kolo: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina

19:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Červeno-čírni internácionáli (Peter Doležaj)

20:00 - Mládež FCST (máj)

20:30 - FL 27.kolo: FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov

22:30 - II.liga 20.kolo: MFK Skalica - FC Spartak Trnava "jun."

Štvrtok 29.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Červeno-čírni internácionáli (Peter Doležaj)

14:20 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

14:45 - Mládež FCST (máj)

15:15 - Highlighty

17:00 - FL 29.kolo: FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava

19:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

19:30 - Šport7 

19:45 - Andelský talent

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava) | PREMIÉRA

20:30 - Letná príprava: SK Sigma Olomouc - FC Spartak Trnava | PREMIÉRA

22:30 - II.liga 21.kolo: FC Spartak Trnava "jun." - FK Pohronie

Piatok 30.6.2017

00:30 - Nočné športové prenosy (Futbal, Hokej, Futsal, Americký futbal)

12:30 - Šport7

14:00 - Andelský talent 

14:20 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

14:45 - Z kabíny (FC Spartak Trnava)

15:15 - Highlighty

17:00 - Letná príprava: SK Sigma Olomouc - FC Spartak Trnava

19:00 - Spoza lajny (Aeroklub Trnava)

19:30 - Šport7 | PREMIÉRA

19:45 - Arena Caffe (Erik Jirka) | PREMIÉRA

20:00 - Z kabíny (FC Spartak Trnava) 

20:30 - FL 30.kolo: AS Trenčín - FC Spartak Trnava

22:30 - II.liga 22.kolo: FC Nitra - FC Spartak Trnava "jun."